swiadectwa-energetyczne-online.pl

Dokumenty na potrzeby świadectwa energetycznego – rzuty mieszkania

Dokumenty na potrzeby świadectwa energetycznego – rzuty mieszkania

Aby stworzyć świadectwo charakterystyki energetycznej w formie online, potrzebna jest niezbędna dokumentacja techniczna taka jak np. rzuty mieszkania:

Rzuty można uzyskać na kilka sposobów:

  1. Z projektu budowlanego: jeśli budynek został wybudowany w ostatnich latach, wówczas projekt budowlany powinien zawierać rzuty mieszkania.
  2. Od dewelopera, wspólnoty mieszkaniowej lub zarządcy nieruchomości, którzy to posiadają taką dokumentację.
  3. Od architekta lub biura projektowego, które wykonało budynek.
  4. Z wytycznych geodezyjnych: w przypadku starszych budynków, rzuty mieszkania można uzyskać od geodety, który wykonał pomiary w nieruchomości.
  5. Samodzielnie: można także wykonać rzuty mieszkania samodzielnie, korzystając z dostępnych narzędzi, takich jak programy do tworzenia projektów wnętrz lub aplikacje na telefon komórkowy.

Po uzyskaniu rzutów mieszkania, należy je przekazać osobie, która będzie wystawiać świadectwo charakterystyki energetycznej.

Warto wybrać profesjonalną wersję rzutu mieszkania, która posiada odpowiednie oznaczenia tak,  aby mieć pewność, że świadectwo zostanie wystawione na podstawie prawidłowych danych.

Odwiedź naszą stronę aby dowiedzieć się co jeszcze potrzebujesz aby zamówić świadectwo energetyczne w formie online:  Jak zamówić świadectwo?

Zamów świadectwo energetyczne online: Świadectwo energetyczne online

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *