swiadectwa-energetyczne-online.pl

Świadectwo energetyczne online

Świadectwo energetyczne online – czy to możliwe?

 

świadectwo energetyczne online

 

Czy da się rzetelnie wykonać świadectwo energetyczne online? TAK!

Czy usługi online w branży certyfikacji mają sens? JAK NAJBARDZIEJ!

 

W dobie cyfryzacji, kiedy spora część biznesu przenosi się do internetu również branża certyfikacji/audytów szuka tam miejsca dla siebie.

Niektórzy klienci cięgle są bardzo sceptyczni do tego typu usług online a inni potrzebują tylko „papierek” w jak najniższej cenie i w szybkim czasie (bez względu na jakość). Jako że żaden rynek nie znosi próżni – powstały firmy wykonujące zarówno wielostronnicowe analizy i audyty kosztujące tysiące złotych oraz takie które wykonują świadectwa wątpliwej jakości ale w bardzo niskiej cenie.

Da się jednak pogodzić obie strony gdyż istnieją firmy takie jak nasza (swiadectwa-energetyczne-online.pl). Firmy takie wykonują świadectwa energetyczne w formie online podparte dokumentacją nieruchomości oraz bardzo szczegółowym formularzem zamówienia. Dzięki bliskiej współpracy z klientem tworzymy rzetelne dokumenty w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

Świadectwo energetyczne online cechuje:

  1. Wygoda: Możliwość uzyskania świadectwa energetycznego online jest bardzo wygodna. Nie trzeba umawiać się z inspektorem ani przerywać codziennych obowiązków. Wystarczy odpowiednio wypełnić formularz i załączyć wymaganą dokumentację
  2. Szybkość: Proces online może być znacznie szybszy niż tradycyjna inspekcja. W niektórych przypadkach świadectwo można otrzymać w ciągu kilku godzin.
  3. Oszczędność czasu i pieniędzy: Unikamy kosztów związanych z dojazdem audytora na miejsce, co powoduje że dokument sporządzony w formie online może być nawet połowę tańszy

Świadectwo energetyczne online to wygodna opcja dla wielu właścicieli nieruchomości, którzy chcą ocenić efektywność energetyczną swoich budynków. Jednakże, wybór między świadectwem online a tradycyjną inspekcją powinien zależeć od konkretnej sytuacji i charakterystyki budynku. Nie każde świadectwo energetyczne da się wykonać w formie online – zdarzają się nieruchomości o znacznym stopniu skomplikowania lub całkowicie pozbawione dokumentacji projektowej/budowlanej. W tym przypadku wizyta doświadczonego audytora na obiekcie jest obowiązkowa.